Outlet AVM’ler ucuz kıyafetin adresi!

Ana Sayfa / REHBER / Outlet AVM’ler ucuz kıyafetin adresi!

Outlet AVM’ler ucuz kıyafetin adresi! İstanbul'un en uygun fiyatlı moda ürünlerini alabileceğiniz rotaları AVM'leri sizler için araştırdık. Buyurun, Ucuzluklarıyla ünlü Outlet Centerlar!

Alışveriş kadın erkek bütün herkesin tutkusu bazıları kıyafet almayı sever. Bazıları da teknoloji ve ya aksesuar ürünü... Önemli olan sevdiğimiz bu ürünleri ucuz ve uygun fiyatlı, hem de moda olanını bulmak. İşte bizde bu istediğinizi gerçekleştirmek için dünya markalarının en gözde ürünlerini bulabileceğiniz alışveriş merkezlerini keşfe çıktık. Sezon ürünlerini ucuz fiyatlarla alabileceğiniz alışveriş merkezi rotamıza göz atmadan sakın alışveriş yapmayın!
olivium-alisveris-merkezi
Olivium Alişveriş Merkezi
İstanbul’un Zeytinburnu ilçesin de yer alan Olivium avm içinde pek çok ünlü marka, sinema salonu ve restoran barındırıyor. 4 katlı olan İstanbul’un ilk outlet merkezi Olivium’da haftanın bir günü misafirlerine özel “Salı Pazarı” düzenleniyor. Avm içinde yer alan markalardan en dikkat çekicileri Mavi Jeans, Mango, English Home, Derimod Depo, Beymen Fabrika ve İnci’dir.
Olivium AVM’ye nasıl gidilir?

Toplu taşıma kullanarak gitmek isteyenler için en kolay gitme yolu Metrobüs… Avrupa Yakası’ndan gelecekseniz Metrobüs’ün Zeytinburnu durağında inerek köprü üzerinden geçip Zeytinburnu’nun içine giden otobüslere binebilirsiniz. Tam önünden geçer. Anadolu yakasından gelecekler içinse Marmaray toplu taşımayı kullanabilirler. Kazlıçeşme durağına 5 dakika yürüme mesafesindedir.
Önünden geçen Otobüs Hatları
93 Zeytinburnu – Eminönü
93 C Zeytinburnu – Beyazıt
93 M Zeytinburnu – Mecidiyeköy
93 T Zeytinburnu – Taksim
Adres: Prof. Dr. Muammer Aksoy Cad. No:30 Zeytinburnu/İstanbul
Telefon: (0212) 547 7453

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış, Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz.

captchaPic
ULAŞIM
Adresimiz: BOLU
ETİKETLER
SOSYAL MEDYA
BoluHosting  BayReklam
Page generated in 0.0535268783569 seconds