Çaydurt-Gökçesu-Mengen yolunda çalışmalar başladı

Ana Sayfa / HABER / Çaydurt-Gökçesu-Mengen yolunda çalışmalar başladı

Çaydurt-Gökçesu-Mengen yolunda çalışmalar başladı Milletvekili Ercoşkun, seçim meydanlarında verdiği sözü tuttu; "Çaydurt-Gökçesu-Mengen yolunda çalışmalar başladı"

Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun, Cumhurbaşkanlığı Sistemi'ni vatandaşlara anlattığı Pazarköy ziyaretinde, 1 Kasımöncesi seçim meydanlarında verdiği bir sözün daha hayata geçtiğini belirterek, "Gökçesu'yu Mengen'e bağlayacak olan ve Pazarköy üzerinden Eskipazar'da sonuçlanacak yol çalışmaları Çaydurt'tan başladı" dedi.

AK Parti Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun, 1 Kasım Genel Seçimleri öncesi verdiği bir sözün gereğinin daha gerçekleştiğini belirterek, Çaydurt ve Çatak köyleri, Mengen İlçesi, Gökçesu beldesi ile Pazarköy'ü kapsayan yeni ulaşım yatırımının başladığını açıkladı.
Milletvekili Ercoşkun, yaptığı açıklamada, "Gökçesu'yu Mengen'e bağlayacak olan ve Pazarköy üzerinden Eskipazar'da sonuçlanacak yol çalışmaları Çaydurt'tan başladı" dedi.

"ÇATAK KÖYÜ'NDEKİ KÖPRÜDE YENİLENECEK"
Milletvekili Ercoşkun, yatırımın ayrıntılarını aktardığı açıklamasında şöyle konuştu: "Çatak Köyü'ndeki köprü yenilenmek üzere Karayolları tarafından ihaleye çıkarıldı. Bu köprünün yapımıyla birlikte Çaydurt-Çatak arası yeni güzergahta çalışmaya başlayacak, daha sonra Gökçesu istikametinde bu çalışmalar devam edecek. Bu ulaşım yatırımlarımızı hayata geçirmemize katkılarından dolayı Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanımız Sayın Ahmet Arslan'a, Bakan Yardımcımız Yüksel Coşkunyürek'e ve Karayolları 4'ncü Bölge Müdürü Öner Özgür'e ve personeline teşekkür ederim. Ulaşım yatırımımızın, Çaydurt'a, Çatak'a, Gökçesu'ya, Mengen'e, Pazarköy'e, kısacası tüm bölgeye bereketli olmasını diliyorum."

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış, Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz.

captchaPic
ULAŞIM
Adresimiz: BOLU
ETİKETLER
SOSYAL MEDYA
BoluHosting  BayReklam
Page generated in 0.734018087387 seconds