​ATATÜRK ORMAN PARKI ARTIK DAHA DA EĞLENCELİ

Ana Sayfa / HABER / ​ATATÜRK ORMAN PARKI ARTIK DAHA DA EĞLENCELİ

Bolu’nun en büyük parkı unvanına sahip Atatürk Orman Parkı’na vatandaşlar büyük ilgi gösteriyor.

Bolu Belediyesi’nin Bolu halkına armağanı olan Atatürk Orman Parkı, yenilenen oyun grupları ve peyzaj çalışmaları ile büyük beğeni topluyor. Sağlık Mahallesi sakinlerinin yanı sıra kentin birçok noktasından ziyaretçi akınına uğrayan parkta her gün yüzlerce kişi ailesiyle birlikte vakit geçiriyor. Boluların spor, piknik ve de eğlence için tercih ettiği park, yenilenen ve çeşitlenen oyun grupları ile büyük beğeni topluyor. Parkı tercih eden vatandaşlar, bir yandan ailece piknik yapıp sohbet ederken, minik çocuklar da yenilenen oyun gruplarında doyasıya eğleniyor.

VATANDAŞTAN TAM NOT
Atatürk Orman Parkı’nın geçmişte çok kötü bir imaja sahip olduğunu söyleyen vatandaşlar, Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’ın sayesinde parkın artık güvenli bir alan olduğunu belirtiyor. Başarılı çalışmalarından dolayı Başkan Yılmaz’ı kutlayan vatandaşlar ayrıca Belediye yetkililerine de özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ediyor.

BELEDİYE YOĞUN MESAİ HARCIYOR
Öte yandan Bolu Belediyesi ekipleri de okulların tatile girmesiyle birlikte çocukların yoğun olarak vakit geçirdiği parkta, yoğun mesai harcıyor. Parkta temizlik, peyzaj ve diğer rutin çalışmalarını sürdüren Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, diğer yandan da parkın güvenliğini sağlayarak halkın huzur ve güven içerisinde vakit geçirmesini sağlıyor.
 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış, Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz.

captchaPic
ULAŞIM
Adresimiz: BOLU
ETİKETLER
SOSYAL MEDYA
BoluHosting  BayReklam
Page generated in 0.0676090717316 seconds