İğrenç Cinayet

Ana Sayfa / HABER / İğrenç Cinayet

İğrenç Cinayet Dün vahşice işlenen Erhan Gümüş cinayetinin zanlılarının kimlikleri belirlenmişti. Konuyu araştıran haber ekibimiz çok önemli ayrıntılara ulaştı. Araştırdıkça kan donduran detaylar ortaya çıktı.

Erhan Gümüş cinayetinin zanlıları olarak gözaltına alınan kişilerden Ömer Ş.'nin Bolu Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğünde temizlik elemanı olarak müteahhit kadrosunda, Ömür B.'nin Bolu Belediyesi Şehirlerarası Otobüs Terminalinde gece bekçisi olarak işletmeci şirket bünyesinde ve Gökhan Ç.'nin ise bir otobüs firmasında servis şoförü olarak çalıştığı belirlendi.Üç kafadarın Otobüs terminalinde sık sık bir araya geldiğini belirten görgü tanıkları bir ay önce zanlıların bir arkadaşlarının evini soyduklarını ve hırsızlık olayı ile yargılandıklarını söylediler.

Çok sayıda suçtan sabıkaları olduğu öğrenilen şüphelilerin, bir ay öncede yine bir arkadaşlarını kandırarak evini soydukları ve bu arkadaşlarını şikayetçi olmamaları için tehdit ederek darp ettikleri ortaya çıktı. Darp ettikleri şahsın pisikolojik sorunlar nedeniyle Ruhsağlığı Hastanesine yatmasına neden olan zanlıların hırsızlık ve darp suçlarından haklarında dava açıldığı belirtildi. Zanlıların darp, hırsızlık, emniyeti suistimal ve nitelikli dolandırıcılık suçlarından çok sayıda sabıkası olduğuda haber merkezimize ulaşan bir başka bilgi.

Erhan Gümüş'ü boğazını keserek öldürdükten sonra çırılçıplak soyan zanlıların cep telefonu ile cesedin çıplak fotoğraflarını çektiği ve bu fotoğrafları sakladığıda ortaya çıktı. Çıplak ceset fotoğraflarıyla dalga geçip eğlenen zanlıların yakalandığında yanlarındaki telefonlarında ceset resimlerininde bulunduğu anlaşıldı. Çıplak ve kan revan içindeki ceset resimlerini neden çektikleri ve neden sakladıkların konusundaki soruya cevap veremeyen zanlıların telefonlarında birden çok resim olduğu belirlendi.

Şüphelilerin polisteki sorgusu sürerken, Erhan Gümüş'ün cesedi, otopsi için Ankara Adli Tıp Kurumu'na gönderildi. Adli tıp raporu bugün sabah çıkan Erhan Gümüş'ün boynunda, bileklerinde, kollarında ve cinsel organında kesikler olduğu belirlendi. Vucüdunun birçok yerinde soğuk yanığı tespit edilen talihsiz genci kan kaybı darp ve soğuk sebebiyle yaşamını yitirdiği anlaşıldı.

Ömer Ş., Ömür B. ve Gökhan Ç.'nin öğle saatlerinde Bolu Cumhuriyet Başsavcılığına çıkarılmaları ve tutuklanma talebiyle nöbetçi mahkemeye sevk edilmeleri bekleniyor.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış, Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz.

captchaPic
ULAŞIM
Adresimiz: BOLU
ETİKETLER
SOSYAL MEDYA
BoluHosting  BayReklam
Page generated in 0.234732866287 seconds