Ercoşkun vahşi cinayeti kınadı, faillere lanet yağdırdı

Ana Sayfa / HABER / Ercoşkun vahşi cinayeti kınadı, faillere lanet yağdırdı

Ercoşkun vahşi cinayeti kınadı, faillere lanet yağdırdı AK Parti Milletvekili Ali Ercoşkun, "Engelli kardeşimiz Erhan Gümüş'ün ölümüne yol açan vahşi cinayeti kınıyor, cinayetin faillerini lanetliyorum. Kamuoyu vicdanının dikkatle yoğunlaşacağı ve faillerin hesap vereceği yargı sürecine güveniyorum

Ak Parti Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun, Bolu'yu yasa boğan cinayetin ardından açıklamada bulundu.

30 yaşındaki zihinsel engelli Erhan Gümüş’ün vahşi bir cinayete kurban edilişini üzüntüyle öğrendiğini belirten Ercoşkun, "Bu vahşeti lanetliyor, nefretle kınıyoruz. Erhan Gümüş'e Allah'tan rahmet diliyor, başta ailesi olmak üzere tüm yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyorum" dedi.

"FAİLLERİN HESABA ÇEKİLECEKLERİ YARGI SÜRECİNE GÜVENİYORUM"

Vahşi cinayeti gerçekleştiren faillerin insanlıkla alakalarının bulunmadığını savunan Ercoşkun, "Cenabı Hak bir daha bizlere bu tür olayları yaşatmasın diye dua ediyoruz. Kamuoyu vicdanının dikkatle yoğunlaşacağı ve faillerin hesap vereceği yargı sürecine güveniyorum. Bu tür olayların bir kez daha yaşanmaması için alınması gereken ne önlemler varsa, bunları muhakkak başta Valimiz olmak üzere, emniyet teşkilatımız yeni baştan değerlendiriyorlar. Bizler de üzerimize düşen vazifelerimizi gerçekleştirmek üzere gayret edeceğiz" ifadelerine yer verdi.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış, Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz.

captchaPic
ULAŞIM
Adresimiz: BOLU
ETİKETLER
SOSYAL MEDYA
BoluHosting  BayReklam
Page generated in 0.057923078537 seconds