Dikkatli Olmakta Fayda Var

Ana Sayfa / Arşiv / Dikkatli Olmakta Fayda Var

Boluspor Başkanı Emin Semercioğlu, yeni yönetimde görev taksiminin Pazartesi gününe kadar sonlandırılacağını ifade ederek, transfer

Boluspor Başkanı Emin Semercioğlu, yeni yönetimde görev taksiminin Pazartesi gününe kadar sonlandırılacağını ifade ederek, transfer çalışmalarının bundan sonra net bir şekilde başlayacağını kaydetti. Kamuoyunda dolaşan teknik direktör isimlerinin gerçeği yansıtmadığını kaydeden Semercioğlu, "Şu anda böyle bir şey yok. Görev dağılımın ardından transfer komitemiz çalışmalara başlayacak. Yeni yönetim olduğumuz için her attığımız adıma dikkat etmeliyiz" şeklinde konuştu.

"Dikkatli olmakta fayda var"
Semercioğlu transfer çalışmaları ile ilgili olarak sözlerine şöyle devam etti; "Teknik adam konusunda yönetim kurulunda karar aldıktan sonra transfer komitesindeki arkadaşlarımız gerekli çalışmalara başlayacak. Şu anda fazla detaylı konuşmak istemiyorum. Söyleyeceğimiz bazı şeyler yanlış anlaşılabilir. Dikkatli olmakta fayda var. " "Birlik ve beraberliği sağlamaya çalışıyorum"
Herkesin elini taşın altına koyması gerektiğini sözlerine ekleyen Emin Semercioğlu, "Bu işin başarısı birlik ve beraberlik sağlandığı taktirde olur. Ben her taraftan bunu sağlamaya çalışacağım. Taraftarımız, basınımız ve yönetimiz el ele vererek başarıyı yakalayabiliriz. Birlikten güç doğar. Başarılı olmak istiyorsak bunları başarmalıyız" şeklinde konuştu.
"Üzerimize düşeni yapacağız"
Odak grup çalışması adı altında çeşitli toplantılar yapılacağını belirten Semercioğlu, bu toplantılar için Üniversite ile çalışmalarımız üst seviyeye çıkacak dedi. Başkan Semercioğlu "Basın ile özel toplantılar yapacağız. Onların ne istediklerini bizden ne beklediklerini soracağız. Taraftar grupları ile toplantılar yapıp bizden beklentilerini sorup öğreneceğiz. Tabiki bunları raporlara döküp ona göre hareket edeceğiz. Birlik ve beraberlik adına yönetim olarak üzerimize düşeni fazlası ile yapacağız. Bu anlamda birleştirici olacağız" dedi.
"Alt yapıya önem vereceğiz"
Alt yapıya da büyük önem verileceğini söyleyen başkan Semercioğlu "U-16 takımımız büyük iş başardı. Onların bu başarısını ödüllendirmek gerekiyor. Başlarındaki hocaları büyük bir işin üstesinden geldi. Tabiî ki onlar bu başarının karşılığını kesinlikle alacaklardır. Yönetim kurulu olarak onları ödüllendireceğiz ve alt yapıya çok daha fazla önem vereceğiz" dedi.
"Herkesin sorumluluk alanları olacak"
Kurumsallaşma adına önemli adımlar atacaklarını belirten Semercioğlu "Tek adam yönetiminde olmayacağız. 51 yönetici olarak herkesin sorumluluk alanları olacak. Finansman, reklam, idare, alt yapı, teknik ekip gibi çeşitli alanlarda görev dağılımını yapacağız. Herkes görevini ve sorumluluğunu bilirse kurumsallaşma adına adım atmış oluruz" dedi.
"Kariyer sahibi hoca ile anlaşacağız"
Hoca konusunda ise kararlı, başarıya aç, teknolojiyi kullanabilen, otoriter ve kariyer sahibi bir isimle anlaşmak istediklerini belirten Semercioğlu, görev dağılımı yapılır yapılmaz transfer komitesi ilk olarak hoca konusunu çözecek dedi.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış, Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz.

captchaPic
ULAŞIM
Adresimiz: BOLU
ETİKETLER
SOSYAL MEDYA
BoluHosting  BayReklam
Page generated in 0.061094045639 seconds