Tom Ford & John Galliano Güneş Gözlükleri

Ana Sayfa / Arşiv / Tom Ford & John Galliano Güneş Gözlükleri

Tom Ford'un, yeni büyük kelebek çerçeveli kadın gözlüğü ve erkekler için tasarladığı metal köprülü pilot model bu sezon oldukça ilgi çekeceğe benziyor...

Tom Ford'un, yeni büyük kelebek çerçeveli kadın gözlüğü ve erkekler için tasarladığı metal köprülü pilot model bu sezon oldukça ilgi çekeceğe benziyor..

"A Single Man" filmi başrol oyuncularından Nicholas Hoult ve Carolyn Murphy'nin birlikte yer aldığı reklam kampanyasının fotoğraflarını, bizzat Tom Ford çekmiş.

"Kocaman logoları olan aksesuarların 'ben markayım' diye bağıran gözlük devri çoktan kapandı. Sofistike müşteriler bu yaz, modern ve markanın bağırmadığı tasarımları tercih ediyorlar. Bir gözlük takan kişinin kendisi ikon olmalıdır, taktığı gözlük değil", diyor Tom Ford.

John Galliano'nun koleksiyonu ise, ispanyanın geleneksel motiflerinden ve latin müziğinden ilham alınarak tasarlanmış. Gözlüklerde kullanılan renkler ve farklı sap tasarımları, göze çarpıyor.

İspanyol etek motiflerini gözlük çerçevesine delikler açarak tasarlayan modanın yaramaz çocuğu John Galliano, bu yaz tüm dikkatlerin üzerinizde olmasını arzuluyor. Latin havasını yansıtan mor, yeşil, kızıl kahve ve beyazın ağırlıkta olduğu koleksiyon, renkleriyle olduğu kadar büyük çerçeveleri ile de dikkat çekiyor.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış, Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz.

captchaPic
ULAŞIM
Adresimiz: BOLU
ETİKETLER
SOSYAL MEDYA
BoluHosting  BayReklam
Page generated in 0.0920698642731 seconds