Bir Öpücükten 30 Gün Hapis

Ana Sayfa / Arşiv / Bir Öpücükten 30 Gün Hapis

İngiliz Charlotte Adams'ın erkek arkadaşını ziyaret amacıyla çıktığı Dubai tatili zehir oldu. 25 yaşındaki kadın 18 aydır Dubai'de çalışan reklamcı

İngiliz Charlotte Adams'ın erkek arkadaşını ziyaret amacıyla çıktığı Dubai tatili zehir oldu. 25 yaşındaki kadın 18 aydır Dubai'de çalışan reklamcı Ayman Nejafi'yi görmek ve biraz tatil yapmak için geçen kasım ayında yanına gitti. Çift, arkadaşlarıyla birlikte Bob's isimli bir fast food restoranına gitti. Burada Charlotte uzun zamandır görmediği sevgilisi Ayman'ı öpünce, 38 yaşındaki bir kadın, "Müslümanlığa ve ahlâka aykırı" diye polise şikayet etti. Tutuklanarak mahkemeye çıkarılan çift, Dubai yasalarına göre 30 gün hapse çarptırıldı.

Birbirlerini okşuyorlardı

Şikayeti yapan kadın, mahkemede "Dudaktan öpüşüp birbirlerini okşuyorlardı. Önce kızım gördü, sonra da ben" dedi. İçki içtiklerini itiraf eden Charlotte ve Ayman, sadece yanaktan öpüştüklerini söyledi.. Avukatları da yanaktan öpüşmenin Müslüman kültüründe suç teşkil etmediğini dile getirdi ancak bu sonuç vermedi. Şimdi, Temyiz Mahkemesi, 4 Nisan'da alt mahkemenin kararını onaylarsa, çift 30 günlüğüne tekrar cezaevine girecek.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış, Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz.

captchaPic
ULAŞIM
Adresimiz: BOLU
ETİKETLER
SOSYAL MEDYA
BoluHosting  BayReklam
Page generated in 0.0649800300598 seconds