Metre Kareye 1 Çalışan

Ana Sayfa / Arşiv / Metre Kareye 1 Çalışan

Bolu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Türker Ateş, beraberinde Başkan Yardımcısı Lebibe Özçağlar ve Yönetim Kurulu Üyeleri Ercan Albayrak ve Melih Yaman ile birlikte D-100 Karayolu üzerinde Esas Holding tarafından yapımı devam eden "14

Bolu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Türker Ateş, beraberinde Başkan Yardımcısı Lebibe Özçağlar ve Yönetim Kurulu Üyeleri Ercan Albayrak ve Melih Yaman ile birlikte D-100 Karayolu üzerinde Esas Holding tarafından yapımı devam eden "14 Burda" proje şantiye alanını ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgiler aldı. Ateş, projenin istihdam bakımından bir fabrikaya eş değer olduğunu ifade etti.

Esas Gayrimenkul 14 Burda Proje Müdürü Ersun Yılmaz ile görüşen Başkan Türker Ateş ve Yönetim Kurulu Üyeleri, projenin teknik detayları ve gelinen nokta ile ilgili Yılmaz'dan bilgiler aldı. AVM projesinin ikisi bodrum kat olmak üzere beş kattan oluştuğunu belirten Yılmaz, 200 dolayında mağazanın yer alacağı AVM'de kiralanabilir alan toplamının 34 bin metrekare olduğunu söyledi.

8 sinema salonu, 2 bin 500 metrekare hipermarket alanı

AVM'de 8 sinema salonu, 2.500 metrekare eğlence alanı, 550 metrekare yeme-içme alanı, 2.500 metrekare hipermarket alanı da yer alacağını bildiren Yılmaz, ayrıca 1.000 araçlık otopark bulunacağını sözlerine ekledi. Yılmaz ayrıca, her biri 12'şer kattan oluşan iki rezidans ile ilgili de bilgiler vererek proje ile toplamda 2 bin kişilik bir istihdam öngördüklerini dile getirdi.

Gerek oluşacak ticari hacim gerekse istihdam yönünden Bolu için fabrikaya eşdeğer bir yatırım olduğunu söyleyen Türker Ateş, özellikle burada çalışacak insan kaynağının sorunsuz biçimde temini noktasında, İş Kurumu nezdinde çalışmalar yapılabileceğini ifade etti. Başkan Türker Ateş, Proje Müdürü Ersun Yılmaz ve ekibine çalışmalarında başarılar diledi.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış, Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz.

captchaPic
ULAŞIM
Adresimiz: BOLU
ETİKETLER
SOSYAL MEDYA
BoluHosting  BayReklam
Page generated in 0.0794670581818 seconds