PRES MAKİNESİNE SIKIŞARAK FECİ ŞEKİLDE CAN VERDİ

Ana Sayfa / Arşiv / PRES MAKİNESİNE SIKIŞARAK FECİ ŞEKİLDE CAN VERDİ

Bolu'da, temizlik işçisi olarak çalışan bir işçi, çöp kamyonunu temizlerken çöp toplama haznesindeki prese kapılarak hayatını kaybetti.

Bolu'da, temizlik işçisi olarak çalışan bir işçi, çöp kamyonunu temizlerken çöp toplama haznesindeki prese kapılarak hayatını kaybetti.

Olay, Bolu Belediyesi'nin Aşağı Soku Mahallesi'ndeki katı atık depolama tesisinde meydana geldi. Altı yıldır belediyenin temizlik işlerini yürüten firmada çalışan 3 çocuk babası Sezai Alıcı, tesislerde çöp kamyonunun haznesini temizlerken bir anda pres makinesinin arasında sıkıştı. Sezai Alıcı, pres makinesinden kurtulmak istese de başarılı olamadı. Arkadaşlarının 112 acil ekiplerine haber vermesiyle Alıcı, sıkıştığı yerden çıkarıldı, kaldırıldığı Köroğlu Devlet Hastanesi'nde ilk tedavisi yapılan Sezai
Alıcı yaşamını yitirdi.
Sezai Alıcı'nın olay anında yanında bulunan arkadaşları ise konuşmak istemedi. Büyük şokta olan arkadaşları, hastane önünden ayrılmadı. Sezai Alıcı'nın cesedi otopsi için morga kaldırıldı. Çöp kamyonu incelenmek üzere Sanayi Polis Merkezi'nin önüne çekildi. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış, Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz.

captchaPic
ULAŞIM
Adresimiz: BOLU
ETİKETLER
SOSYAL MEDYA
BoluHosting  BayReklam
Page generated in 0.080451965332 seconds