Cesedin kimliği karakalem çalışması ile tespit edilmeye çalışılıyor

Ana Sayfa / Arşiv / Cesedin kimliği karakalem çalışması ile tespit edilmeye çalışılıyor

Mengen Karayolunun 21. kilometresindeki ormanlık alanda 18 Ağustos'ta bulunan cesedin kimliği, jandarma ekipleri tarafından kara kalem çalışması ile tespit edilmeye çalışılıyor...

Mengen Karayolunun 21. kilometresindeki ormanlık alanda 18 Ağustos'ta bulunan cesedin kimliği, jandarma ekipleri tarafından kara kalem çalışması ile tespit edilmeye çalışılıyor.

Zonguldak'ın Devrek ilçesi ile Bolu'nun Mengen ilçesi karayolunun 21. kilometresinde, Yenice ilçesine bağlı ormanlık alan içerisinde 18 Ağustos'ta elleri arkadan plastik kelepçeyle bağlanarak elektrik kablosuyla boğulduğu tahmin edilen bir erkek cesedi bulunmuştu. 40 yaşlarında olduğu tahmin edilen şahsın kimliği, yaklaşık 1 aydır Karabük İl Jandarma Komutanlığı ve Yenice İlçe Jandarma Komutanlığı ekiplerince tespit edilmeye çalışıyor. Olay günü bulunan tanınmaz halde olan erkek cesedin çekilen fotoğraflarını kara kalem çalışması ile ortaya çıkaran jandarma ekipleri, eşkali çevre illere göndererek şahsın kimliğini belirlemeye çalışıyor. Ekipler, Jandarma Genel Komutanlığı ve Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından yürütülen 'Kimliği Belirsiz Cesetler Projesi' kapsamında hazırlanan internet sitelerinden de faydalanılabileceğini belirterek bu sayfalara girip şahsı tanıyanların jandarmaya bilgi vermesini istedi.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış, Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz.

captchaPic
ULAŞIM
Adresimiz: BOLU
ETİKETLER
SOSYAL MEDYA
BoluHosting  BayReklam
Page generated in 0.0516819953918 seconds