Eşini çocuklarının gözleri önünde öldürdü

Ana Sayfa / Arşiv / Eşini çocuklarının gözleri önünde öldürdü

Eşinin cep telefonunda uygunsuz mesajlar yakaladı. Mesajlar üzerine Samet K. Seher K'nin kendisini aldattığı gerekçesi ile iki çocuğunun gözleri önünde boğazını keserek öldürdü...

Eşinin cep telefonunda uygunsuz mesajlar yakaladı. Mesajlar üzerine Samet K. Seher K'nin kendisini aldattığı gerekçesi ile iki çocuğunun gözleri önünde boğazını keserek öldürdü.

Karaçayır Mahallesi Köroğlu Sitesi G Blok'ta bodrum katta oturan ve berberlik yapan Samet K. (26), 4 ve 6 yaşında iki çocuk annesi eşi Seher K'nin(23) iddiaya göre cep telefonunda uygunsuz mesajlar yakaladı. Mesajlar üzerine Samet K. Seher K'nin kendisini aldattığı gerekçesi ile tartışmaya başladı. Kavganın büyümesi üzerine Samet K. iki çocuğunun gözleri önünde mutfaktan aldığı bıçak ile eşinin boğazını banyoda kesti. Daha sonra ailesini arayan Samet K., durumu ailesine bildirdi. Ailesinin polisi araması üzerine olay yerine gelen polis ekipleri Samet K'yi gözaltına alırken, Seher K'nin banyodaki cesedi ile karşılaştı. Polis ekipleri evde bulunan 2 çocuğu ailenin yakınlarına teslim etti. Kocasının bıçak darbeleriyle hayatını kaybeden Seher K'nin kız yetiştirme yurdunda büyüdüğü ve Samet K. ile 7 sene önce evlendiği öğrenildi. Olay yerine gelen Cumhuriyet Savcısının incelemelerinin ardından Seher Kocaman'ın cesedi Bolu Belediyesi Cenaze ekipleri tarafından getirilen tabutun içerisine konularak evden çıkartıldı. Seher Kocaman'ın cesedi Köroğlu Devlet hastanesi morguna kaldırıldı.

Olay yerine gelen Seher Kocaman'ın yakınları sinir krizleri geçirdi. Polis olayla ilgili soruşturma başlattı. Cinayet sonrası sitede bulunan vatandaşlar komşularının ölüm haberiyle sarsıldı. Balkonlara çıkan site sakinleri şaşkın bakışlarla olan biteni izledi. Bazı vatandaşlar ise çiftin devamlı tartıştığını söyledi.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış, Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz.

captchaPic
ULAŞIM
Adresimiz: BOLU
ETİKETLER
SOSYAL MEDYA
BoluHosting  BayReklam
Page generated in 0.0835800170898 seconds