Bolu yu temsil etmek için gece gündüz çalışıyorum

Ana Sayfa / Arşiv / Bolu yu temsil etmek için gece gündüz çalışıyorum

Bolulu milli jimnastikçi Göksu Üçtaş (21), gelecek yıl yapılacak olimpiyatlar vize alabilmek için Japonya'daki Dünya Şampiyonası'na çok sıkı hazırlanıyor...

Bolulu milli jimnastikçi Göksu Üçtaş (21), gelecek yıl yapılacak olimpiyatlar vize alabilmek için Japonya'daki Dünya Şampiyonası'na çok sıkı hazırlanıyor.

BOLU'NUN adını jimnastikte bütün dünyaya duyuran Göksu Üçtaş (21), önümüzdeki Ekim ayında Japonya'da başlayacak Dünya Jimnastik Şampiyonası'nda olimpiyat vizesi almak istediğini söyledi. Gaziantepli bir ailenin kızı olarak dünyaya gelen ve henüz 5 yaşındayken Bolu'daki jimnastik eğitim merkezinin öğrencisi olan Göksu Üçtaş, "16 yıldan buyana Bolu'da yaşıyorum. Kendimi bir Bolulu olarak hissediyorum. Londra'da Bolu'yu temsil etmek için gece gündüz çalışıyorum" dedi.

AMBULANS ŞOFÖRÜNÜN ALTIN KIZI

KÜÇÜK yaşta Gaziantep'teki jimnastik antrenörleri tarafından keşfedildikten sonra Bolu'ya yönlendirilen Göksu Üçtaş, 5 yaşındayken geldiği şehre bir yıl sonra anne babasının da taşındığını belirterek, "Babam Gaziantep'te ambulans şoförüydü. İyi ki buraya gelmişiz. Bolu'da milli sporcu oldum. Uluslar arası alanda dereceler kazandım. Bugüne gelmemde bana desteği olan herkese teşekkür ediyorum. Son iki yılki derecelerime bakılırsa olimpiyat vizesini rahatlıkla alabilirim. Japonya'da da elimden geleni yapacağım" şeklinde konuştu.

Göksu Üçtaş geçen yıl Katar'da Dünya Kupası'nda üçüncü oldu. 2009'da Akdeniz Oyunları ikincisi oldu.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış, Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz.

captchaPic
ULAŞIM
Adresimiz: BOLU
ETİKETLER
SOSYAL MEDYA
BoluHosting  BayReklam
Page generated in 0.122533082962 seconds