Bolu belediyesine chp nin bayrağını dikeceğiz

Ana Sayfa / Arşiv / Bolu belediyesine chp nin bayrağını dikeceğiz

CHP 88. kuruluş yıldönümünü Anıtpark'ta kutladı. Törende konuşan CHP Bolu il başkanı Mehmet Karakaşoğlu; "Bütün gücümüzle yerel seçimlere hazırlanıyoruz. Bolu belediyesinin ağzından çıkanı kulağı duymayan...

CHP 88. kuruluş yıldönümünü Anıtpark'ta kutladı. Törende konuşan CHP Bolu il başkanı Mehmet Karakaşoğlu; "Bütün gücümüzle yerel seçimlere hazırlanıyoruz. Bolu belediyesinin ağzından çıkanı kulağı duymayan başkanını o koltuktan indireceğiz." Dedi.

Cumhuriyet Halk partisi 88.yılını Anıtpark'ta kutladı. CHP Bolu il başkanı Mehmet Karakaşoğlu törende yaptığı konuşmada Türkiye'nin çok zorlu günlerden geçtiğini söyleyerek; "Bir ulu çınar düşünün, bu çınara her gün bir balta darbesi vurursanız o çınarı yıkarsınız. Bir bina düşünün o binanın kolonlarını her gün aşındırırsanız o bina yıkılır. Ne yazık ki laik Türkiye Cumhuriyeti de ulu çınar ve bina gibi aynı kadere doğru sürükleniyor. İnanıyorum ki CHP üyeleri buna müsaade etmeyecektir." Dedi. Yakın zamanda internette bir cümle gördüğünü söyleyen Karakaşoğlu; "İnternette ‘Ülke insanı güneşe tutulmuş para gibidir, içinde Atatürk yoksa sahtedir' yazıyor. Bugün büyük bir parayı bakkala verin güneşe tutar, içersine bakar Atatürk var mı diye? Bankaya gidin veznedar parayı kontrol eder içinde Atatürk var mıdır? Diye o yüzden Ülkemiz insanı da bunun gibidir. İçinde Atatürk yoksa sahtedir ." şeklinde konuştu.

 

Bizim mayamızda Kuva-yi Milliye var

CHP'nin Cumhuriyeti kuran bir parti olduğuna dikkat çeken Karakaşoğlu; "Biz kurtuluş savaşını örgütleyen partiyiz. Bizim mayamızda Kuva-yi Milliye var. Onun için bu ülkeyi böldürtmeyeceğiz. Biz Atatürk ilke ve devrimlerinin yılmaz savunucularıyız. Ölünceye kadar da bu ilkelerimizden taviz vermeyeceğiz." Dedi.2011 Genel seçimlerinden Bolu örgütünün başarıyla çıktığına da dikkat çeken CHP Bolu il başkanı Mehmet Karakaşoğlu "Bolu olarak başarılıydık. Örgütümüzü tekrar kutluyorum. Önümüzde yerel seçimler var. Şimdi bütün gücümüzle yerel seçimlere hazırlanıyoruz. Öncelikle bolu belediyesini alacağız. Bolu belediyesine CHP'nin bayrağını dikeceğiz. Bolu belediyesinin ağzından çıkanı kulağı duymayan başkanını o koltuktan indireceğiz. Demokrat, halkını seven, halkının hayatını güzelleştiren bir başkan ve yönetim getireceğiz. Mevcut belediye'den sonra ilçe ve belde belediyelerini elimizde tutacağız. Bu belediyelerde sosyal demokrat ilkeleri hayata geçireceğiz. Her ilçeden bir il genel meclisi üyesi çıkaracağız. Bu örgütün bunu yapacak güçte olduğuna inanıyorum." Şeklinde konuştu.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış, Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz.

captchaPic
ULAŞIM
Adresimiz: BOLU
ETİKETLER
SOSYAL MEDYA
BoluHosting  BayReklam
Page generated in 0.132014989853 seconds