Küçük sanayi sitesi esnafına kötü haber

Ana Sayfa / Arşiv / Küçük sanayi sitesi esnafına kötü haber

Başkan Yılmaz'dan yapıcı hiçbir adım göremedim CHP Milletvekili Tanju Özcan, Küçük Sanayi Sitesi esnaflarıyla bir araya geldiği görüşmedeki izlenimlerini aktardığı Başkan Yılmaz'dan verimli mesajlar alamadığını açıkladı...

Başkan Yılmaz'dan yapıcı hiçbir adım göremedim

CHP Milletvekili Tanju Özcan, Küçük Sanayi Sitesi esnaflarıyla bir araya geldiği görüşmedeki izlenimlerini aktardığı Başkan Yılmaz'dan verimli mesajlar alamadığını açıkladı.

CHP Milletvekili Tanju Özcan, Küçük Sanayi Sitesi esnaflarıyla bir araya geldiği görüşmedeki izlenimlerini aktarmak üzere ziyaret ettiği Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz'la basına kapalı olarak bir görüşme gerçekleştirdi. Küçük Sanayi Sitesi esnaflarının merakla beklediği Özcan ile Yılmaz arasındaki basına kapalı gerçekleşen görüşme yaklaşık 30 dakika sürdü. Görüşme sonrasında Belediye önünde kendisini bekleyen basın mensuplarını partisinin il başkanlık binasına davet eden Özcan, Başkan Yılmaz'la yaptığı görüşmenin ayrıntıları hakkında kısa süren bir basın açıklaması yaptı.

Özcan görüşmede, Başkan Yılmaz'a Bolu'nun önemli sorunlarından olan Küçük Sanayi Sitesi'nin taşınması konusunda belli noktalarda adım atmasını ve uzlaşma sağlamasının sanayi esnafına, Bolu halkına, hem de Belediye'ye büyük fayda sağlayacağını söylediğini belirtti.
Özcan, görüşmede Belediye Başkanı'ndan konuya dair yapıcı bir adım görmediğini, görüşmeden sanayi esnafı adına umutsuz olarak ayrıldığını ifade ederek, basına kapalı gerçekleşen görüşmenin ayrıntılarını ilerleyen günlerde yapacağı bir basın toplantısında kamuoyuyla paylaşacağını söyledi.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış, Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz.

captchaPic
ULAŞIM
Adresimiz: BOLU
ETİKETLER
SOSYAL MEDYA
BoluHosting  BayReklam
Page generated in 0.0660710334778 seconds