Şantiye Çilesi Bitiyor

Ana Sayfa / Arşiv / Şantiye Çilesi Bitiyor

Yıllardır Bolu'nun en büyük sorunlarından biri olan Belediye Şantiyesi taşınıyor. Tozu, gürültüsü ve kamyon trafiğiytle yıllardır şehir içinde kalan Beldiye Şantiyesi...

Yıllardır Bolu'nun en büyük sorunlarından biri olan Belediye Şantiyesi taşınıyor. Tozu, gürültüsü ve kamyon trafiğiytle yıllardır şehir içinde kalan
Beldiye Şantiyesi taşınması işlemleri başladı.

Yapılan çalışmalar sonrası şantiye, Çaygökpınar köyü'nde ocağın olduğu alana taşınacak ve hem masraf azalacak hem de kötü görüntü ortadan kalkacak. Tüm engellemelere rağmen Belediye Şantiyesi'nin şehir içinde taşınarak, kötü görüntü ortadan kalkacak.
Tozu, gürültüsü ve kamyon trafiğiyle yıllardır Aşağı Soku Mahallesi sakinlerine çile çektiren Belediye şantiyesinin şehir içinden taşınması için çalışma başlatıldı.
Kum ocağından çıkan malzemenin işlenmek için şehrin merkezine götürüldüğünü ifade eden Başkan Yılmaz, "Şantiye, ocağın olduğu alana taşınacak ve hem masraf azalacak hem de kötü görüntü ortadan kalkacak" diye konuştu.
Başkan Yılmaz; "Buradan artık şehrin içine malzeme taşımayacağız. Malzemelerimizi burada hazır hale getirip şehre götüreceğiz. Şehrin göbeğinde şantiye olamamalı. Geçmişte biz bu işi yapacaktık ama köylüleri ayaklandırdılar. Bolu kaybetti. Şu anda herkesi ikna ettik. Doğru dürüst şekilde şehrin göbeğindeki kirlilik mekânlarından kurtulacağız" dedi.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış, Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz.

captchaPic
ULAŞIM
Adresimiz: BOLU
ETİKETLER
SOSYAL MEDYA
BoluHosting  BayReklam
Page generated in 0.104325056076 seconds