3'te 3 Yapmak İstiyoruz

Ana Sayfa / Arşiv / 3'te 3 Yapmak İstiyoruz

Boluspor, deplasmanda oynayacağı Altay maçının hazırlıklarını sürdürürken, futbol şube sorumlusu Tuncer Şengün, "Son 3 maçta iyi oynayıp kazanacağız" dedi.

Boluspor, deplasmanda oynayacağı Altay maçının hazırlıklarını sürdürürken, futbol şube sorumlusu Tuncer Şengün, "Son 3 maçta iyi oynayıp kazanacağız" dedi.

Boluspor Futbol Şube Sorumlusu Tuncer Şengün, son günlerdeki gelişmelerin takımı olumsuz yönde etkilediğini ifade ederek, "Benim göreve gelişimden itibaren 4 hafta geride kaldı ve bu süre içinde yaşanan olaylar hepimizi etkiledi. Biz hedefleri olan bir takımız. Hedefimizde şampiyonluk. Son 2 haftadır da bu hedefin stresini yaşamaya başladık. Tabii ki bunlar mazeret değil. Bizlerin sahaya çıkarak çatır çatır oynaması ve kazanması gerekiyor" dedi.
Şengün ayrıca, "Ligin ilk yarısının son 3 karşılaşmasından da hedefimiz 9 puan. Hedefimizin ne olduğunun bilincindeyiz. Ancak Akhisar maçı sonrası yaşanan olaylar hepimizi üzdü. Taraftarlarımız tepki vermekte haklı. Taraftarlarımız daha iyi sonuçları hak ediyor. Bizde yönetim olarak ilk yarıda kalan 3 karşılamada üzerimize düşenin en iyisini yapmaya gayret sarf edeceğiz. Pazartesi akşamı yaptığımız yönetim kurulu toplantısında bundan sonra basında çıkan yazılara cevap vermeme kararı aldık. Eğer Boluspor'un başarısını istiyorsak kulübümüzün menfaatleri doğrultusunda bütünleşmeliyiz. Üst sıralardan kopmak istemiyoruz. Son iki karşılamada avantaj kaçırmış gibi de görünsek henüz her şey bitmiş değil. Tüm camia bizi desteklesin. Boluspor büyük bir camiadır ve bugünleri de atlatacaktır" diye konuştu.
Hedefe ulaşmak için yönetim olarak gereken neyse yapılacağını belirten Şengün, "Şimdilik sadece kalan 3 maçı düşünüyoruz. Ama devre arasında takımımızın hedefine ulaşması için ne gerekiyorsa yapacağız. Kimse merak etmesin" diye konuştu.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış, Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz.

captchaPic
ULAŞIM
Adresimiz: BOLU
ETİKETLER
SOSYAL MEDYA
BoluHosting  BayReklam
Page generated in 0.112301111221 seconds