Boluspor'un Her Zaman Yanındayım

Ana Sayfa / Arşiv / Boluspor'un Her Zaman Yanındayım

Boluspor Kulüp Başkanı Emin Semercioğlu ve yönetim kurulu üyeleri eski başkanlardan Necip Çarıkçı'yı ziyaret etti. Ziyaret sırasından Emin Semercioğlu

Boluspor Kulüp Başkanı Emin Semercioğlu ve yönetim kurulu üyeleri eski başkanlardan Necip Çarıkçı'yı ziyaret etti. Ziyaret sırasından Emin Semercioğlu, Necip Çarıkçı'nın göreve geldikleri günden buyana göstermiş olduğu desteklere ve halen gösterdiği destekler için kendisine teşekkür etti.

Emin Semercioğlu önderliğinde Necip Çarıkçı'ya yapılan ziyaret de yönetim kurlu üyelerinden ikinci Başkan Ercan Albayrak, Osman Kayışoğlu Nejat Öztürk Hüseyin Kayalıoğlu, Tuncer Şengün, Dursun Kayman, Nevzat Güler Abdullah Koca' da ziyaret de hazır bulundular.
SEMERCİOĞLU "ZOR ZAMANLARIMIZDA YANIMIZDA OLDU"
Boluspor Başkanı Emin Semercioğlu ziyaret sırasında yaptığı konuşmada şunları ifade etti. Yönetim Kurulumuz ile birlik de eski çok değerli Başkanımız Necip Çarıkçıyı ziyaret etmiş bulunuyoruz. Bugün kendisini makamında ziyaret etmek için burada bulunmuş oluyoruz. Bizleri kabul ettiği içinde kendisine teşekkürlerimi sunuyorum. Son zamanlarda Boluspor'a gönül veren Boluspor'u çok seven Boluspor'la hayatının yarısını paylaşan eski bakanımıza da gelerek birlik ve beraberliğimizi bir kez daha göstermiş bulunuyoruz. Necip Çarıkçı'dan aldığımız görev sonrasında kendisinin görev yaptığı dönemlerdeki yaptığı eserleri aynı hırsla inacla görevi yapıyoruz ve yukarılara çıkarmak içinde el birliği ile çalışmalarımız devam ediyor. Necip başkanımızın da her zaman yanımızda olduğunu biliyoruz. Sizlerin huzurunda Boluspor da ki hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Bize şimdiye kadar kaynaklar sağladı ender fikirlerini paylaştı en zor günümüzde yanımızda oldu ve bundan sonraki dönemlerde de kendisinden hem aynı şekilde fikirlerini ve birikimlerini paylaşmasını hem de bu kaynakları sağlamasını bekliyoruz" dedi.
ÇARIKÇI "HER ZAMAN YANLARINDAYIM"
Başkan Emin Semercioğlu'nun ardından bir konuşmada Necip Çarıkçı yaptı. Çarıkçı "Kulüp başkanlığı yapmak çok zor bir görev 2004 yılında yönetim kurulumla birlik de kulübümüz amatöre düşmek den kurtardık. 6 sene gibi kısa bir zamanda bu kulübün kurumsallaşması için idareci arkadaşlarımız Belediye Başkanımız Alaaddin Yılmaz ile birlik de iki şampiyonluk üç play-off oynatarak bugünlere getirdik. O günler bile çok zor günlerdi. Boluspor'un geçmişten kalan borçları vardı. Antrenman sahası bile yoktu. Karumsallaşması yoktu transfer zamanı bile kulüp bulamayan futbolcular geliyordu. Bu 6 senelik zaman içersinde şimdiki başkanımız Emin Semercioğlu da o zaman yüksek divan kurulunda görev yapıyordu. Hep birlik de kulübümüzü bu günlere getirdik. Aslında bizim nüfus yapımız ticaret yapımız fabrikalarımızın az olması yönünde Boluspor'un Bank Asya liginde olması bile çok bir olaydır. Bizim zamanımızda başlayan ve şuanda bile devam eden iyi niyetimizin ön planda tutuğumuzdan dolayı hem futbolcular, Boluspor'a gelmek istiyor, hem de Boluspor'un Türkiye de iyi bir itibarı kazandırarak imajımızı düzelterek 6 sene Boluspor'a başkanlık yaptım. En sonunda yüksek divan kurulu üyemiz Ticaret odası başkanımıza kulübü teslim ettik. Yeni kurulan yönetim kurulu ile birlikte çalışmalarını yapıyorlar. Tabiî ki her görevde olduğu gibi onlarında zor günleri oldu. Onu da bizim desteklerimiz ve yardımlarımızla aştılar. Ben Necip Çarıkçı olarak her zaman yanlarımdayım. Her zamanda destekçileri olacağım" dedi Konuşmaların ardından Eski Başkan Necip Çarıkçı'ya isminin yazılı olduğu 14 numaralı formayı hediye etmelerinin ardından fikir alış verişleri ile ziyaret sona erdi.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış, Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz.

captchaPic
ULAŞIM
Adresimiz: BOLU
ETİKETLER
SOSYAL MEDYA
BoluHosting  BayReklam
Page generated in 0.0678248405457 seconds