Özçimen'den Boluspor'a Yardım

Ana Sayfa / Arşiv / Özçimen'den Boluspor'a Yardım

Bolu Valiliği bünyesinde kurulu bulunan Bolu Öztur A.Ş. de, Boluspor'a 178 bin TL reklam amaçlı yardım yaptı.

Bolu Valiliği bünyesinde kurulu bulunan Bolu Öztur A.Ş. de, Boluspor'a 178 bin TL reklam amaçlı yardım yaptı.

Boluspor'da kulüp başkanı Emin Semercioğlu ve yönetim kurulu üyeleri, Vali İbrahim Özçimen'i makamında ziyaret etti. Semercioğlu, ziyarette gazetecilere yaptığı açıklamada, Vali İbrahim Özçimen'in Boluspor'a sahip çıkmasından dolayı mutluluk duyduğunu kaydetti. Semercioğlu, Bolu Öztur A.Ş.'nin kulüplerine gereken desteği verdiğini, ayrıca sosyal hizmet yatırımlarını planladığını dile getirdi.

"DİKENLERİ YOLLARDAN GEÇEREK MUTLU SONA ULAŞACAĞIZ"

Boluspor Kulüp Başkanı Emin Semercioğlu, "Bütün ümidimiz süper lige çıkmak. Ama bunun için bir sürü dikenli yollardan geçmek zorundayız." dedi.
Semercioğlu, Boluspor'un öncelikle 1. Lig'de kalmak için sonra da Süper Lig'e çıkmak için çaba sarf etmesi gerektiğini ifade etti. Semercioğlu, şunları kaydetti; "Biz yönetici olarak bu hedefle çalışıyoruz. Bütün ümidimiz Süper Lig'e çıkmak. Ama bunun içinde bir sürü dikenli yollardan geçmek zorundasınız. Şuanda kulübümüzün moral ve motivasyonu yerinde. Futbolcularımızın normal idmanlarına devam etmekte. Bu haftaki Altay maçında da galibiyetle dönmeyi düşünüyoruz. Boluspor Türkiye'de bir markadır. Bugüne kadarki başarılarından dolayı önemli bir yerde. Bütün spor kamuoyu Boluspor hakkında güzel yorumlar yapıyor."

ÖZÇİMEN "SPORCU ÖNCELİKLE AHLAKLI OLACAK"

Vali İbrahim Özçimen, bugüne kadar hep Boluspor'un yanında olduklarını, bundan sonra da olmaya devam edeceklerini söyledi. Bolu Öztur Şirketi olarak Boluspor'u gönülden desteklediklerini ifade etti. Boluspor'un Bolu'nun bir markası olduğunu, halkında Boluspor ile gurur duyduğunu kaydeden Özçimen, şöyle devam etti: "Boluspor, Bolumuz'u en iyi şekilde temsil etmeye devam edecek. Bu temsilin birkaç aşaması var. Spordaki birinci maksat centilmenlik ve ahlaki üstünlük. Bu konuda bugüne kadar sporcularımızdan yanlış bir şey görmedik, bundan sonrada görmek istemiyoruz. Bir başka yönü sportif başarılar. Mazisinde milli takımlara bir sürü sporcu kazandırmış Boluspor'un bugün birkaç oyuncusunu milli takımlardan hocaları gelip izliyorlar. Önümüzdeki günlerde Boluspor'lu oyuncuların milli takımlarda yer aldığını göreceğiz. Ben birincisini daha fazla önemserim.
Özellikle eğitim kurumlarımızın görevi nitelikli adam yetiştirmek. Memlekette sporcularda olacaktır ama sporcuların ahlaklı olanı istenendir. Biz ahlaklı sporcu istiyoruz. Ondan sonra diğer şeyler olur. Sportif başarı çok iyi olur. Ahlaki düşük olan adam istemiyoruz. Sporcular Türk toplumunda rol model olarak görülmektedir. Onların yanlışları onları taklit edecek gençler açısından belirleyici olacaktır. O bakımdan bunu çok önemsiyoruz."
Vali Özçimen, bugün Bolu Öztur Yönetim Kurulu olarak, Boluspor'a reklam amaçlı 178 bin TL yardımda bulunduklarını belirtti. Özçimen, ayrıca Boluspor sosyal tesislerine katkıların devam edeceğini dile getirdi.
Vali Özçimen, bir gazetecinin, Bolu'daki kaplıcaların Boluspor'a verilmesi yönündeki sorusuna, "Alt komisyon belirlendi. Daha önceki sözleşmeler var. Orada kimsenin hoşuna gitmeyecek maddeler var. Onları elimine edip uzlaşma zemini arıyoruz. Netleşmeden hiçbir şey açıklamak doğru değil." karşılığını verdi.
Ayrıca, Vali İbrahim Özçimen, Bolu Öztur'un Boluspor'a verdiği 178 bin TL'lik yardımın çekini, Semercioğlu'na takdim etti. Semercioğlu da, Özçimen'e, üzerinde İbrahim Özçimen yazan Boluspor'un 14 numaralı formasını hediye etti.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış, Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz.

captchaPic
ULAŞIM
Adresimiz: BOLU
ETİKETLER
SOSYAL MEDYA
BoluHosting  BayReklam
Page generated in 0.0789070129395 seconds