Bayanlara Özel Spor Kursları

Ana Sayfa / Arşiv / Bayanlara Özel Spor Kursları

Bünyesinde Step - Aerobik ve Fitness branşlarını da bulunduran Mavi Dalgalar Spor Kulübü bayan antrenör eşliğinde sadece bayanların

Bünyesinde Step - Aerobik ve Fitness branşlarını da bulunduran Mavi Dalgalar Spor Kulübü bayan antrenör eşliğinde sadece bayanların bulunduğu seanslarda çalışma başlatıyor.

Seans sorumlusu Melike Damar, çalışmaların bayanların rahatça spor yapması, her kesimden bayanlara sporu sevdirmek ve onlara spor sayesinde zindelik, sağlık kazandırmak olduğunu ifade etti. Çalışmalar haftanın 3 günü Mavi Dalgalar Spor Tesisi minderli salonunda Step - Aerobik çalışmaları ve Fitness salonu çalışmaları şeklinde çok yönlü yapılacak. Çalışmalar müzik eşliğinde, grup olarak yapılacak. Çalışmalara her yaştan bayanlar katılabilecek ayrıca yaş ve sağlık durumuna göre program uygulanacak.
Bayan Step - Aerobik ve Fitness kurslarının Bolu' ya tanıtımı için reklam kampanyaları düzenlenecek ve yüksek katılım için abonelik ücreti düşük tutulacak. Spor Kulübü Başkanı Sabri Damar bu çalışmayla Bolu bayanlarını spora kazandırmak istediklerini, bayanların spor yapması için nezih bir ortam ve çalışma hazırladıklarını belirtti.
Çalışmalar için bilgi Bolu Pazarı İçinde bulunan Mavi Dalgalar Spor Kulübü' nden ve 0374 215 70 03 - 0536 612 70 48 No' lu telefonlardan alınabiliyor.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış, Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz.

captchaPic
ULAŞIM
Adresimiz: BOLU
ETİKETLER
SOSYAL MEDYA
BoluHosting  BayReklam
Page generated in 0.0576999187469 seconds