Bir Transfer Daha Olabilir

Ana Sayfa / Arşiv / Bir Transfer Daha Olabilir

Boluspor yeni sezon hazırlıklarını dün tekrar başladı. Teknik direktör Levent Eriş, nezaretinde kendi tesislerinde çalışmalarını başlayan Boluspor'da

Boluspor yeni sezon hazırlıklarını dün tekrar başladı. Teknik direktör Levent Eriş, nezaretinde kendi tesislerinde çalışmalarını başlayan Boluspor'da sakatlığı devam eden oyuncuların tedavisine ise devam ediliyor.

Sezonun ilk karşılaşmasını deplasmanda Giresunspor ile yapacak olan Boluspor, son hazırlık karşılaşmasını Cumartesi günü İstanbul'da Güngören Belediyespor ile yapacak.
Boluspor teknik direktörü Levent Eriş, takım olma yolunda büyük adımlar attıklarını lige kadar daha hazır bir takım olacaklarını belirtti.
Boluspor kulüp başkanı Emin Semercioğlu ise tüm camiaya seslenerek kombine bilet satışı ile saha reklamı konusunda destek istedi. Semercioğlu, kendisinin Boluspor için taşın altına gövdesini koyduğunu tüm camiadan da sadece taşın altına ellerini koymasını istediğini belirtti. Semercioğlu, "Ben başkan olarak Boluspor'un bu sezon hedefine ulaşması için taşın altına gövdemi koydum. Tüm camiadan da tek istediğim taşın altına sadece ellerini koymalarıdır" dedi.
Boluspor yönetiminin teknik heyetler bir araya gelerek bir tane daha transfer yapabileceği de öğrenildi.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış, Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz.

captchaPic
ULAŞIM
Adresimiz: BOLU
ETİKETLER
SOSYAL MEDYA
BoluHosting  BayReklam
Page generated in 0.0503690242767 seconds