Kumar Operasyonu

Ana Sayfa / Arşiv / Kumar Operasyonu

İstanbul'da 7 ayrı adrese eş zamanlı kumar operasyonu düzenlendi. 50'si kadın, toplam 150 kişinin gözaltına alındığı operasyonlarda, 3 rulet

İstanbul'da 7 ayrı adrese eş zamanlı kumar operasyonu düzenlendi. 50'si kadın, toplam 150 kişinin gözaltına alındığı operasyonlarda, 3 rulet masası ve on binlerce Oyun pulu ele geçirildi.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Kumar Masası ekipleri, önceden belirledikleri, Ataşehir, Küçükçekmece, Şişli ve Beşiktaş'taki 7 ayrı adrese eş zamanlı olarak saat 01.00'de operasyon düzenledi. 7 noktadan 3'ü boş çıkarken, 4 adreste kumar oynatıldığı görüldü. Operasyon kapsamında 50'si kadın toplam 150 kişi gözaltına alındı. Operasyon düzenlenen yerlerde yapılan aramalarda, 3 rulet masası ile yaklaşık 30 bin Oyun pulu ele geçirildi. Ele geçirilen kumar aletleri ile gözaltına alınan şahıslar Gayrettepe'de bulunan Asayiş Şube Müdürlüğü'ne getirildi. Şahıslar hakkında Kabahatler Kanunu'na muhalefetten işlem yapılacağı öğrenildi.

Operasyon düzenlenen adreslerden biri de Etiler'de bulunan ve bir zamanlar sık sık kumar oynatıldığı gerekçesi ile basılan Dalmaz Center'dı. Yaklaşık 2 yıl aradan sonra Dalmaz Center'a düzenlenen kumar operasyonunda 50 kişi gözaltına alındı.

Küçükçekmece Şehit Özcan Demirci Caddesi üzerindeki İşadamları Derneği Lokali de kumar operasyonundan nasibini aldı. Yaklaşık 70 kişi Kabahatler Kanunu'na muhalefetten gözaltına alındı. Gözaltına alınanlardan biri kameraların görüntü almasından rahatsız oldu. Şahıs tepkisini, "Vatanı satıyorlar. Gidin hainleri çekin" diye gösterdi. Polis, operasyonların süreceğini belirtti.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış, Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz.

captchaPic
ULAŞIM
Adresimiz: BOLU
ETİKETLER
SOSYAL MEDYA
BoluHosting  BayReklam
Page generated in 0.0815641880035 seconds