Cemaarlerin Seminerinden Sorumlu

Ana Sayfa / Arşiv / Cemaarlerin Seminerinden Sorumlu

MHP Genel Başkan Yardımcısı Tunca Toskay son yıllarda bazı valilerin iktidar mensubu gibi çalıştığını söyleyerek; " Adana Valisi çıkıyor açılımı

MHP Genel Başkan Yardımcısı Tunca Toskay son yıllarda bazı valilerin iktidar mensubu gibi çalıştığını söyleyerek; " Adana Valisi çıkıyor açılımı benimsetmek için seminer düzenliyor, Tunceli Valisi kışın buzdolabı dağıtıyor. Bolu Valisi cemaatlerin Abant'ta organize ettiği seminerde sorumlu oluyor. MHP olarak bu valilerin artmasından endişe ediyoruz." Dedi.
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili Tunca Toskay, dağda teröristle mücadele eden komutanlar için tutuklama kararı çıkarıldığını ama 27 Nisan muhtırasını veren kişinin elini kolunu sallaya sallaya gezdiğini söyledi.MHP Genel Başkan Yardımcısı Tunca Toskay, bazı valilerin iktidar mensubu gibi davrandığını belirterek;"Valiler, başbakanın değil devletin valisidir. Dolayısıyla hepimizin valisidir. Adana Valisi çıkıyor açılımı benimsetmek için seminer düzenliyor, açılım valisi oluyor. Tunceli Valisi kışın buzdolabı dağıtıyor. Bolu Valisi cemaatlerin Abant'ta organize ettiği seminerde sorumlu oluyor. Şimdi de Aydın Valisi var, muhalefet partilerinin siyaset yapmasını engelliyor. MHP olarak bu valilerin artmasından endişe ediyoruz."dedi.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış, Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz.

captchaPic
ULAŞIM
Adresimiz: BOLU
ETİKETLER
SOSYAL MEDYA
BoluHosting  BayReklam
Page generated in 0.0991129875183 seconds