Karısını Satır Ve Bıçakla Doğradı

Ana Sayfa / Arşiv / Karısını Satır Ve Bıçakla Doğradı

İzmir'in Konak ilçesinde işsizlik nedeniyle bunalımda olan ve eşiyle sürekli sorunlar yaşayan işsiz adam dehşet saçtı. Onyedi ve

İzmir'in Konak ilçesinde işsizlik nedeniyle bunalımda olan ve eşiyle sürekli sorunlar yaşayan işsiz adam dehşet saçtı. Onyedi ve yirmibir yaşlarında iki kız çocuğu babası olan adam, tartıştığı eşini, bıçak ve satırla öldürdü, kavgayı ayırmaya çalışan 2 kızını da yaraladı.

Alınan bilgiye göre, bir süredir işsiz olduğu belirtilen Tevfik Acar (47), Gültepe 2644 Sokak'taki evinde, eşi Songül Acar (44) ile tartışmaya başladı. Temizlikçi olarak çalıştığı belirtilen eşiyle iş konusunda başlayan tartışma kavgaya dönüştü.

Tevfik Acar, bıçak ve satırla eşine saldırdı. Bu sırada evde bulunan ve araya giren kızları Rabiya Acar (17) ve Ebru Acar (21) da bıçak darbelerinden yara aldı.

Boynundan ve göğsünden yaralanan Songül Acar, olay yerinde yaşamını yitirdi. Yaralılar Yenişehir Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı. Yaralılardan göğsünden ve sırtından yaralanan Rabiya Acar'ın hayati tehlikesinin bulunduğu belirtildi.

Olay sırasında cinnet getirdiği ileri sürülen Tevfik Acar, olay yerinde gözaltına alındı.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış, Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz.

captchaPic
ULAŞIM
Adresimiz: BOLU
ETİKETLER
SOSYAL MEDYA
BoluHosting  BayReklam
Page generated in 0.38608789444 seconds