Yüzbin Kere Hayır

Ana Sayfa / Arşiv / Yüzbin Kere Hayır

MHP Bolu il başkanı Sabri Şatıroğlu 12 Eylül'de gerçekleştirilecek olan referandumda oylarının "Hayır" olacağını vurgulayarak; "Milliyetçi Hareket Partisi

MHP Bolu il başkanı Sabri Şatıroğlu 12 Eylül'de gerçekleştirilecek olan referandumda oylarının "Hayır" olacağını vurgulayarak; "Milliyetçi Hareket Partisi milletimizin önceliklerine ve taleplerine cevap vermeyen ve dışarıdan sipariş edilen anayasa değişikliklerine geçit vermemekte kararlıdır" dedi.

MHP Bolu il başkanı Sabri Şatıroğlu Türkiye'nin temel meselelerini bir yana bırakarak anayasa referandumuna kilitlendiğini söyledi. AKP'nin böyle bir dayatma ile milletin karşısına çıkarken gündemi değiştirip, gerçekleri gizleme fırsatı bulacağını hesapladığına dikkat çeken Şatıroğlu;"Ancak değişikliklerin kabul edilmesi durumunda başımıza gelecekler gündemin değiştirilmesinin Türkiye'nin bugün yaşadığı felaketlerin çok ötesine geçecektir. Bu referandumdan hayır çıkması bu ülke ve millet için hayati önemdedir. Daha ilk günden itibaren ortaya çıkan tablo Türkiye'nin varlığı ve yokluğunun söz konusu olduğu her ortamda canlarını ortaya koyan Türk milliyetçileri bu büyük yıkımı durdurmak için ellerindeki her imkânı son sınırına kadar kullanacak ve gerçekleri millete anlatarak bir tarihi yanlış yapılmasının önüne geçeceklerdir. Anayasa paketi tamamen AKP'nin özel hesaplarıyla hazırlanmış, bir dayatma ile meclisten geçirilmiş ve halkın önüne getirilmiştir. Bu paketin kabul edilmesi durumunda diğer kurumlar gibi yargıyı da kontrol altına almış ve böylece kuvvetler ayrılığı ilkesini tamamen ortadan kaldırarak şahsa bağlı bir vesayet düzeni kuracaktır. Başta Recep Tayip Erdoğan olmak üzere AKP yöneticilerinin hesap vermekten kurtulması sağlanacaktır."dedi.
12 Eylül 2010 tarihi geldiğinde büyük Türk milletinin ülkesinin bekasını yakından ilgilendirecek bir karara damgasını vuracağına dikkat çeken Şatıroğlu sözlerini şu şekilde tamamladı;"Eğer yanlış bir tercih kullanırsa dönüşü olmayan bir yola girecek ayrışma, bölünme, çatışma, kutuplaşma ve sonunda mutlaka yıkım ve çöküşle karşı karşıya gelecektir. Milletimizin önüne konulacak sandık sıradan bir oylama için değildir. Sonuçları tarihin akışını değiştirecektir. Milliyetçi Hareket Partisi Türk milletinin neye hayır diyeceğini açıkça ifade etmiştir.

- Bölünmeye, parçalanmaya, ayrışmaya, farklılaşmaya ve kutuplaşmaya "Hayır" diyecektir.
- Türk Milletinden yeni milletler çıkartmak için girişilen alçakça tahriklere ve bölme arayışlarına "Hayır" diyecektir.
- Yıllardır kurtulamadığı yokluğa, yolsuzluğa, bunları örtmek için oynanan oyunlara " Hayır diyecektir.
- Teröristle kucaklaşmaya, terörle yaşamaya teröre teslimiyete, açılım denen yıkıma " Hayır" diyecektir.
- Şehide kelle, katile sayın, eşkıyaya abi diyenlere, kandilden saldırıları hoş görenlere " Hayır" diyecektir.
- Yolsuzluk yapanlara, yetim hakkına el uzatanlara ve buna seyirci kalanlara hayır diyecektir.
- Milli devletin, üniter yapının, milli kimliğin, milli dilin yıkılmasına, milli birliğin tahribine " Hayır" diyecektir.
- Anadolu'dan yükselen "Şehitler ölmez, vatan bölünmez" haykırışlarını tahrik sayanlara hayır diyecektir.
- Sözde darbelerden hesap sorma gibi değerler üzerinden yapılan istismarlara hayır diyecektir.
-
Anayasa değişikliğine "Hayır" diyerek AKP ye hayır diyecektir.
Anayasa değişikliğine hayır diyerek başbakan Erdoğan'a "Hayır" diyecektir.Gün çok geç olmadan telafisi mümkün olmayan dönemeçlere girilmeden milletimizle kucaklaşma günüdür. Yaklaşan tehlikelere haber verme günüdür. Milliyetçi hareket önümüzdeki süreçte de doğruları milletimize anlatmakta hazır ve kararlıdır."


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış, Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz.

captchaPic
ULAŞIM
Adresimiz: BOLU
ETİKETLER
SOSYAL MEDYA
BoluHosting  BayReklam
Page generated in 0.0563478469849 seconds