Geleceğin Anahtarları STK'larda

Ana Sayfa / Arşiv / Geleceğin Anahtarları STK'larda

Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz Mimarlar Mühendisler Odasını ve İnşaat Mühendisleri Odasını ziyaret etti.

Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz Mimarlar Mühendisler Odasını ve İnşaat Mühendisleri Odasını ziyaret etti.

Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz ile beraber ziyaretlere Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Erol Özak, Ak Parti Kadın Kolları Hatice Dinç, il Genel Meclisi ve Belediye Meclis üyeleri de katıldı.
Ziyarette yaptığı konuşmasında "gelecek sivil toplum örgülerinin geleceği olacak" diyen Başkan Yılmaz, "Ama bu Türkiye'de tam oturmuş değil. Bu konuda oturan bir yapı olarak Bolu'da Mimarlar odası ile İnşaat Mühendisleri odası var. Belediye ile en yakın ilişkisi olan 2 guruptur. Biz Bolu'da beraber bir şeyler yapacağız. Bolu'ya gelenler bir çirkinlik görürse onlar benim değil sizin çirkinliğinizdir. İyi eğitim almış bir yapısınız. Eğer Atatürk Orman Parkı varsa eksisiyle artısıyla Mimarlar Odası ile başlamış bir çalışmadır. Ben bütün birikimlerinizden istifade etmek istiyorum. Şehri güzelleştirmek içinde sizlerden özel gayret istiyorum. "dedi. Mimarlar Mühendisler Odası Başkanı Hüseyin Özsoy ziyaret dolayısı ile Başkan Yılmaz'a teşekkür etti. Özsoy Başkan Yılmaz'a Arasta Çarşısı projesi ile ilgili bilgiler verdi.
Başkan Yılmaz ve beraberindekiler daha sonra İnşaat Mühendisleri Odasını ziyaret etti. Belediye çalışmaları ile ilgili bilgilendirme yapan Başkan Yılmaz, her konuda fikir alışverişine açık olduklarını söyledi.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış, Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz.

captchaPic
ULAŞIM
Adresimiz: BOLU
ETİKETLER
SOSYAL MEDYA
BoluHosting  BayReklam
Page generated in 0.0610580444336 seconds