Emniiyetten Kritik Uyarı

Ana Sayfa / Arşiv / Emniiyetten Kritik Uyarı

Tatil için Türkiye'ye gelen gurbetçileri, Bolu Emniyet Müdürlüğü ekipleri, araç kullanırken dikkatli olmaları konusunda uyarıyor.

Tatil için Türkiye'ye gelen gurbetçileri, Bolu Emniyet Müdürlüğü ekipleri, araç kullanırken dikkatli olmaları konusunda uyarıyor.
Bolu Emniyet Müdürlüğü bünyesinde görev yapan Bolu Dağı Trafik Bölge Müdürlüğü ekipleri, tatil için Türkiye'ye gelen gurbetçilerin yoğun olarak kullandığı D-100 karayolunun Bolu Dağı kesimi ile E-80 Otoyolunun Bolu kesiminde gurbetçileri, trafikte dikkatli olmaları konusunda uyardılar.
-''UYKUSUZ ARAÇ KULLANMAYIN UYARISI''-

Bolu Emniyet Müdürlüğü ekipleri gurbetçilere, ''Uzun süreli ve uykusuz araç kullanmayın, dinlenerek araç kullanın, uykusuz yorgun ve alkollü araç kullanmayın, aşırı hız ve hatalı sollama yapmayın. Trafik kurallarına, işaret ve işaretçilere uyun ve uymayanları 155 polis imdat telefonunu arayarak bildirin.'' uyarısında bulunuyorlar. Yetkililer, bölgede en fazla trafik kazasının yaşandığı ayların Temmuz ve Ağustos ayları olduğuna işaret ederek, ''Bu iki ay içerisinde gurbetçiler yoğun bir şekilde Türkiye'ye giriş ve çıkış yapıyor. Bu yüzden yola çıkacak olan gurbetçilerin, trafik kurallarına uyması hayati önem taşıyor.'' dediler.
Bu arada, Türkiye'ye tatil için gelen gurbetçiler ise uygulamayı yerinde bulduklarını anlatarak, trafik ekiplerine teşekkür ettiler.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış, Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz.

captchaPic
ULAŞIM
Adresimiz: BOLU
ETİKETLER
SOSYAL MEDYA
BoluHosting  BayReklam
Page generated in 0.049134016037 seconds