Taraftarlar Derneği'nden Ziyaret

Ana Sayfa / Arşiv / Taraftarlar Derneği'nden Ziyaret

Bolu'da görevine yeni başlan Vali İbrahim Özçimen 'e 1965 Boluspor Taraftarlar Derneği hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

Bolu'da görevine yeni başlan Vali İbrahim Özçimen 'e 1965 Boluspor Taraftarlar Derneği hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.
1965 Boluspor Taraftarlar Derneği Başkanı Kamil Yılmaz, Yönetim Kurulundan İsmail Arslan, dernek üyeleri Fahri Gündüz ve Fatih Altundal Vali İbrahim Özçimen'i makamında ziyaret ettiler. Göreve yeni başlamasından dolayı hayırlı olsun dilekleri iletilirken ziyaret esnasında da 1965 Boluspor Taraftarlar Derneği çalışmaları hakkında Vali Özçimen'e bilgi verildi. Ayrıca önümüzdeki hafta yapılacak olan tribün kardeşliği pikniği ne davet edilen Özçimen, "Boluspor taraftarının böyle bir organizasyonu yapması, gerçekten alkışlanacak bir durum. Hem Bolumuzun reklamı olacak hem de Türkiye'nin en büyük sıkıntısı olan tirübün olaylarının önüne geçilmesi için iyi bir tanışma ortamı. Ayrıca kardeşlik köprülerinin oluşturulacağı bir olay. Ben de Bolu Valisi olarak böyle bir olayı gerçekleştirdiğiniz için teşekkür ederim. İleride bununla ilgili yapılacak toplantılarda Bolu'da böyle bir olayın yapıldığını rahatlıkla anlatabileceğim. Şimdiden sizlere başarılar diliyorum" dedi. Vali İbrahim Özçimen'e ziyaret sonrasında dernek saati ve Boluspor atkısı hediye edildi

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış, Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz.

captchaPic
ULAŞIM
Adresimiz: BOLU
ETİKETLER
SOSYAL MEDYA
BoluHosting  BayReklam
Page generated in 0.0700550079346 seconds