Pamuk Eller Cebe

Ana Sayfa / Arşiv / Pamuk Eller Cebe

Flaş isimlerle transfer çalışmalarına devam eden Boluspor'da, bir taraftan da yöneticiler reklam ve kombine için kapı kapı dolaşıyor. Yapılan

Flaş isimlerle transfer çalışmalarına devam eden Boluspor'da, bir taraftan da yöneticiler reklam ve kombine için kapı kapı dolaşıyor. Yapılan transferler sonrası bütçedeki paranın toplanılması için reklam gelirlerine ve kombinelere önem veriliyor.
Yeni sezon öncesi bir taraftan istenilen oyuncular kadroya bir bir katılırken, bir taraftan da maddi kaynak arama çalışmaları da devam ediyor. Yeni sezon öncesi kadro oluşturulmada büyük bir yol kat eden Boluspor yönetim kurulunda, birazda para toplayalım mesajları geliyor. Haftanın belirli günlerinde şehrin belirli noktalarında bulunan iş adamları ve sanayicilere ziyaret gerçekleştiren yöneticiler, bu ziyaretlerde Boluspor bütçesine katkı sağlamayı amaçlıyor. Yapılan ziyaretlerde aynı isimlerin ziyaretlere katıldığı dikkatlerden kaçmıyor.

"ÇALIŞMALARDA HEP AYNI YÜZLER"

Boluspor da göreve gelen yeni yönetim kurulu kongre sonrası çalışmalara hız kazandırmıştı. Yeni yapılanmaya gidilen kırmızı beyazlı camiada tesislerde yapılan yenilikler devam ederken, kırmızı beyazlı yönetimde alınılacak reklamlar ve kombine satışları için çalışmalarda hep aynı yöneticilerin olması da dikkat çekiyor. Sezonun başlamasına az bir süre kala az sayıda yöneticinin kulübe gelerek, yapılacak işlere yardım etmeleri gözlenirken başkan Emin Semercioğlu'nun da bazı yöneticilerin dikkatlerini çekeceği gelen bilgiler arasında. Yaptığımız araştırma sonrasında dün akşam yapılan yönetim kurulu toplantısında Boluspor Başkanı Emin Semercioğlu'nun yönetim kurulunda yer alan arkadaşlarına, "Hep aynı yüzleri görüyoruz. Önümüzdeki günlerde işlerimiz daha yoğunlaşacak. Onun için görev alan arkadaşların biraz daha bizlere yardım etmesini istiyoruz" diye serzenişte bulunduğu belirtiliyor.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış, Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz.

captchaPic
ULAŞIM
Adresimiz: BOLU
ETİKETLER
SOSYAL MEDYA
BoluHosting  BayReklam
Page generated in 0.049498796463 seconds