Kampa Yetişecek

Ana Sayfa / Arşiv / Kampa Yetişecek

Boluspor'da transferin yanı sıra Temmuz'un 5'inde başlayacak hazırlık kampına yetişmesi için tesislerdeki hummalı çalışma tüm hızı ile sürüyor.

Boluspor'da transferin yanı sıra Temmuz'un 5'inde başlayacak hazırlık kampına yetişmesi için tesislerdeki hummalı çalışma tüm hızı ile sürüyor.

Boluspor Genel kaptanı Nedret Yıldız gözetiminde idman sahasından tesislerdeki soyunma odalarına, futbolcuların kalacakları odalardan Levent hocanın çalışma odasına kadar tüm hazırlıkların futbolcuların gelişine kadar yetiştirilmesi bekleniyor.

"İDMAN SAHASI KAPATILIYOR"
Boluspor'un idmanlarda kullandığı yeni sahanın etrafı renkli saçlar ile kapatılıyor. Genel kaptan Nedret Yıldız futbolcuların çevresel faktörlerden etkilenmemesi için idman sahasının etrafını kapattıklarını ayrıca bu sahanın etrafına reklam alarak Boluspor'a ayrıca gelir sağlayacaklarını belirtti. Yıldız, "İdman sahasının kapatılması ile futbolcu taraftarı, taraftar futbolcuyu özleyecek" dedi.
"ALTYAPI İLE TESİS BİRLEŞTİRİLDİ"
Boluspor'un alt yapısı ile ana tesisi arasındaki boşluğu da kapatıldı. İki bina arasındaki boşluğu birleştiren Boluspor Kulübü ayrıca alt yapı ile ortak kullanılan soyunma odaları ve banyoları yeniden yaptırtarak futbolcuların daha rahat ortamda çalışmasını sağlamak istiyor. Ayrıca alt yapı takımlarının malzeme odaları ve diğer kullandıkları bölümler baştan aşağı yenileniyor.
"ERİŞ'E ÖZEL ODA"
Levent hoca için düzenlenen çalışma odası tecrübeli hocayı bekliyor. Burada yardımcıları ile toplanacak olan Levent hoca maç ve idman programları yapacak, rakiplerini çökertme planlarını bu odada gerçekleştirecek. Büro şeklinde oluşturulan odada LCD televizyon, maç kasetlerini izlemek için DVD oynatıcı gibi malzemelerde hazır bulunuyor.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış, Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz.

captchaPic
ULAŞIM
Adresimiz: BOLU
ETİKETLER
SOSYAL MEDYA
BoluHosting  BayReklam
Page generated in 0.0580880641937 seconds