Trafik Kazası Yüzünden mi?

Ana Sayfa / Arşiv / Trafik Kazası Yüzünden mi?

Başkentte cinnet geçiren 80 yaşındaki Ahmet Yıldırım eşini keserle öldürdükten sonra intihar etti. Ahmet Yıldırım'ın oğlu Emniyet Amiri Nevzat Yıldırım'ın 2008 yılında

Başkentte cinnet geçiren 80 yaşındaki Ahmet Yıldırım eşini keserle öldürdükten sonra intihar etti. Ahmet Yıldırım'ın oğlu Emniyet Amiri Nevzat Yıldırım'ın 2008 yılında Bolu'da geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybettiği ve Ahmet Yıldırım'ın bunun ardından bunalıma girdiği ve bunu atlatamadığı iddia edildi.
Ankara Yenimahalle ilçesi Yeşilevler 924. Sokak'taki bir gecekonduda oturan Ahmet Yıldırım (80), sabah saat 06.30 sıralarında eşi Senem Yıldırım'ı (70) önce keserle başına vurarak yaraladı. Keser ve bıçak darbeleriyle 6 yerinden yaralanan yaşlı kadının kaçmaya çalışması üzerine Ahmet Yıldırım tabancayla eşine 3 el ateş etti. Bekçi olarak görev yaptığı ASKİ'den emekli olduğu öğrenilen 6 çocuk babası Ahmet Yıldırım eşini öldürdükten sonra tarım ilacı içerek intihar etti. Olayın ardından Ahmet ve Senem Yıldırım'ın cesetlerini eve gelen oğulları buldu. Yaşlı çiftin oğulları Emniyet Amiri Nevzat Yıldırım'ın 2008 yılında Bolu'da geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybettiği öğrenildi. Ahmet Yıldırım'ın oğlunu kaybetmesinin ardından bunalıma girdiği iddia edildi. Yaşlı çiftin cenazeleri Cumhuriyet Savcısı ve Olay Yeri İnceleme Şube Müdürlüğü ekiplerinin yaptığı incelemelerin ardından Keçiören Adli Tıp Kurumu'na kaldırıldı. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış, Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz.

captchaPic
ULAŞIM
Adresimiz: BOLU
ETİKETLER
SOSYAL MEDYA
BoluHosting  BayReklam
Page generated in 0.113059997559 seconds