Yarenlerde Haftalık Olağan Toplantı

Ana Sayfa / Arşiv / Yarenlerde Haftalık Olağan Toplantı

Bolulu Yarenler Taraftar Derneği, Haftalık Olağan Toplantılarını geçtiğimiz gün gerçekleştirdi. Toplantıda fabrikalardan temsilciler belirlenirken

Bolulu Yarenler Taraftar Derneği, Haftalık Olağan Toplantılarını geçtiğimiz gün gerçekleştirdi. Toplantıda fabrikalardan temsilciler belirlenirken görev dağılımı yapıldı.
Bolulu Yarenler Taraftar Derneği her hafta düzenli olarak yaptığı toplantının 5'incisini geçtiğimiz gün gerçekleştirdi. Emniyet Kahvesinde gerçekleşen toplantıda dernek yöneticileri kendi aralarında yeni sezon öncesi görev dağılımı yaptılar.
Sohbet ortamında gerçekleşen toplantıda alınan kararlar;
1-Yeni sezon için kesin olmamakla beraber (Bilet fiyatları belirlenmediği için) uygulanacak olan öğrenci bileti projesinden yararlanmak isteyen Lise ve Üniversite'de okuyan öğrenci kardeşlerimizin belge toplamasına karar verildi.
a) Lise ve Üniversite öğrencileri için okul tarafından verilen öğrenci kimliğinin önlü arkalı fotokopisi veya okuldan imzalı-kaşeli okuduğuna dair belge ve önlü arkalı kimlik fotokopisi yeterli olacaktır.
b) Bu belgelerin okullar kapanana kadar yetiştiremeyenlerin ise en geç 15 ağustos 2010 tarihine kadar Emniyet Kahvesi ve Abant Kuyumculuğa bırakmaları gerekmektedir. (Yeni dernek yerimiz açıldığında belgeler orada toplanmaya devam edecektir.)
2-Dernek yeri için son gelişmeler hakkında üyelere bilgi verildi ve 15 gün içinde Dernek binasının faaliyete geçeceği müjdesi verildi.
3-Dernek içinde görev dağılımı yapıldı.
4-Web sitemiz anasayfasına reklam alınmasına karar verildi ve aylık reklam ücreti 50 TL olarak belirlendi. Bu konu ile ilgili Sinan Akyol, Erkan Yıldırım, Aydın Birol Yılmaz, Ahmet Kırcalı ve İsmail Sönmez görevlendirildi.
5-Bolulu Yarenler Taraftarlar Derneği aylık üyelik aidatları 5 TL olarak belirlendi. Üyelik forumları, üye kayıtları ve aidat toplama işleri ile ilgili olarak; Sinan Akyol, Mustafa Akkaş ve Ahmet Kırcalı görevlendirildi.
6-Üniversite ve Lise'de okuyan genç kardeşlerimizden sorumlu olarak için Ahmet Kırcalı, Yasin Yurdakul, Erhan Özdoğan, Adnan Boyacıoğlu, Hakan Turan ve Fuat Tut görevlendirildi.
7-Deplasman organizasyonları ve otobüs işleri ile ilgili olarak; Sinan Akyol ve Fuat Tok görevlendirildi.
8-Dernek satın alma sorumluları olarak; Erkan Yıldırım ve Aydın Birol Yılmaz görevlendirildi.
9-Dernek mali işler ve muhasebe sorumluları olarak; Reha Çetinkaya, Hakan Yıldırım, Aydın Birol Yılmaz ve Sezai Kenanoğlu görevlendirildi.
10-Sem-Mak temsilcisi olarak; Recai Esmer ve Yavuz Yüzüak görevlendirildi.
11-Arçelik A.Ş. P.C.İ. temsilcisi olarak; Yasin Yurdakul, Adnan Boyacıoğlu, Erhan Özdoğan, Ufuk Çetek ve Taner Işık görevlendirildi.
12-Abant Palace temsilcisi olarak; Ali Osman Filiz, Özkan Özer ve Selçuk Koca görevlendirilmiştir.
13-Başoğlu kablo temsilcisi olarak; Levent Ala, Çimento fabrikası temsilcisi olarak; Tarık Işık ve Önder Akın görevlendirilmiştir.

Diğer temsilci ataması yapılmayan firma ve kurumlar ile ilgili görev dağılımları ileriki toplantılarda gerçekleşecektir.

Bir dahaki toplantı haftaya Salı günü (08.06.2010) saat: 21.00'de Emniyet Kahvesi'nde gerçekleştirilecektir.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış, Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz.

captchaPic
ULAŞIM
Adresimiz: BOLU
ETİKETLER
SOSYAL MEDYA
BoluHosting  BayReklam
Page generated in 0.0632939338684 seconds